Dieta Od Odchudzanie Poradnik Sport

Dieta podstawą dobrego treningu na siłowni

Jeżeli zależy ci na dobrej sylwetce, to samo chodzenie na siłownie może nie wystarczyć. Poza systematycznymi ćwiczeniami, najlepiej całym zestawem ćwiczeń opracowanych wspólnie z doświadczonym trenerem, ważna jest codzienna dieta.

Jeżeli twoim celem jest zrzucenie kilku kilogramów, powinnaś ograniczyć posiłki z liczby węglowodanów i tłuszczy. Warto też regularnie się odżywiać, to znaczy o tych samych porach dnia. Do poprawy efektów ćwiczeń i diety mogą być przydatne różnego rodzaju suplementy diety.

Są one najczęściej dostępne w aptekach lub sklepach dla sportowców. Dla osób chcących zrzucić parę kilo przydatne będą odżywki zawierające l-karnitynę, środek przyspieszający spalanie tłuszczów w trakcie wysiłku fizycznego.

L-karnityna jest dostępna w postaci napojów, tabletek lub cukierków do ssania. Jeżeli w trakcie ćwiczeń odczuwasz zmęczenie, warto sięgnąć po napoje izotoniczne.

Można je kupić jako gotowy produkt, ale bardziej opłacalne będzie kupienie proszku a napój przygotować w domu. Sumując, chcesz osiągnąć szybko oczekiwane efekty to musisz pamiętać o dobrej diecie!
Ew

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy