Produkty

Uczulenie na gluten? Nieodparta ochota na coś do pochrupania?

3 PAULY LogoINFORMACJA PRASOWA

MARKA: 3 PAULY
ASORTYMENT: KRAKERSY SEZAMOWE BEZGLUTENOWE – 150 g

Doskonale przyjemna przekąska od 3 PAULY – jak zawsze bez glutenu i zbędnych dodatków

Uczulenie na gluten? Nieodparta ochota na coś do pochrupania? Żaden problem. W bogatej ofercie produktów bezglutenowych marki 3 PAULY, producenta żywności dla alergików i osób cierpiących na nietolerancje pokarmowe, każdy znajdzie coś dla siebie. Nie za grube, kruche, lekko wytrawne Bezglutenowe krakersy sezamowe 3 PAULY z pewnością przypadną do gustu niejednemu amatorowi bezglutenowego przekąszania.

Marka 3 PAULY znana jest ze szczególnej troski o bezpieczeństwo i jakość wykorzystywanych surowców. Wszystkie produkty przechodzą regularne kontrole, które gwarantują zachowanie najwyższych standardów produkcji. Wyroby marki wyróżnia również wyjątkowo niski poziom alergenów, a także atrakcyjny smak, nieustępujący w niczym ich tradycyjnym odpowiednikom.

Bezglutenowe krakersy sezamowe 3 PAULY są wolne od glutenu, mleka, jaj, łubinu i orzeszków ziemnych, a dodatkowo, jako produkt specjalnego przeznaczenia żywieniowego, nie zawierają także żadnych konserwantów, barwników czy wzmacniaczy smaku. Co więcej, krakersy 3 PAULY są źródłem nieocenionego błonnika, pełniącego bardzo ważną rolę w prawidłowym funkcjonowaniu całego układu pokarmowego i świetnie komponują się z wszelakimi pastami, dipami i serami.

Bezglutenowe krakersy sezamowe 3 PAULY spakowane zostały w trzy oddzielne, zamknięte porcje, ułatwiające przechowywanie produktu, dzielenie i umożliwiające jego swobodne przenoszenie. Na opakowaniu zewnętrznym znajdziemy ponadto wyraźne logotypy informujące o składzie i właściwościach żywieniowych produktu, pozwalające alergikom na szybką identyfikację, które składniki zostały celowo wykluczone z procesu produkcji.

www.3pauly.pl

producent: 3 PAULY

Pojemność: 150 g cena 9 zł

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy